Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pikieta KOD w Lublinie. Będą też przeciwnicy

Utworzony przez Guest, 8 stycznia 2016 r. o 19:05 Powrót do artykułu
http://wybranowski.dorzeczy.pl/id,7855/Tak-Platforma-organizuje-demonstracje-KOD.html   Tak wygląda "niezależność" KOD
Odkrywca się znalazł. KOD są bardziej niezależne niż pisowska niezależna. KOD mobilizuje wszystkich, od lewa do prawa, którym droga jest wolna Polska.  "Zorganizujemy 12 grudnia o godz. 12 dużą manifestację przed Trybunałem Konstytucyjnym, rozmawiałem o tym przedsięwzięciu z politykami, m.in. szefem klubu PO Sławomirem Neumannem, szefem klubu Nowoczesna Ryszardem Petru i liderem PSL Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem, wszyscy popierają tę inicjatywę, chcę ich (publicznie) spytać, czy pójdą z nami na manifestację" - powiedział w sobotę na konferencji prasowej na warszawskim placu Konstytucji inicjator powstania Komitetu Mateusz Kijowski.  Kijowski zadeklarował, że KOD chce stworzyć "szeroki front obrony demokracji".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytam i czytam te wpisy pisowskich troli i żygać mi się chce za kasę wszystko napiszą bezmózgi chodzące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mroz zelzal wiec Barany na wybiegu....o 14:00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytam i czytam te wpisy pisowskich troli i żygać mi się chce za kasę wszystko napiszą bezmózgi chodzące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytam i czytam te wpisy pisowskich troli i żygać mi się chce za kasę wszystko napiszą bezmózgi chodzące
Oooo w szpitalu psychiatrycznym pacjenci mogą z netu korzystać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mi się podoba, gdy bolszewicy pisurmańscy o .Nowoczesnej piszą komuniści. Gdy cała rodzina Kaczyńskich, Piotrowicz, Jasiński, Wasserman, Kryże, Łopiński (ponieważ pisurmany to głąby wyjaśniam, że wszyscy wymienieni to pisiory) robili kariery za najczarniejszej komuny, gdy podlizywali się czerwonym, to tych młodych z .Nowoczesnej nawet na świcie nie było. 
Poproś pielęgniarkę o zmianę pieluch a lekarza o zmianę tabletek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście ludzi bezinteresownie broniących wolności przed totalitaryzmem jest więcej i przyjdą protestować lepszej przyszłości Polski a nie z żalu za posadami władzą czy pieniędzmi bo tych pis może zasmucić garstkę a dykaturą kaczor chce zniewolić miliony Polaków, którzy nie zgadzają się na taki system sprawowania władzy i nigdy sìę nie zgodzą
    Najlepszym przykładem demokracji wg KOD były wybory w lubelskim KOD, gdzie pretendentka do koryta wskazała 32 osoby na 50 uprawnionych do głosowania.  I co Ty na to lola? Potrafisz to uzasadnić wymogami demokracji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://niezalezna.pl/74744-mocny-transparent-na-meczu-polska-niemcy-chroncie-swoje-kobiety-nie-nasza-demokracje Może do Niemiec pojedzie KOD chronić demokrację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przywilejów nie mam, szaraczek ze mnie :) Nie należę do żadnej partii. Wybory akceptuję (choć to obrzydliwy kąsek do przełknięcia) Zła nie robię, wręcz pomagam, kiedy mogę. Nie mam 50+ Jestem Polakiem. Nie jeżdżę na rowerze i sporadycznie, ale jednak jem mięso. Pochodzę z czystej rasowo rodziny (bez domieszek krwi semickiej), w dodatku z tradycjami powstańczymi, AK. W sobotę o 14:00 jestem na Placu Litewskim. :D
  A popierasz sposób wyboru przewodnika stada w lubelskim KOD?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że naziści pracowicie  wklejają swoje idiotyzmy. Bardzo dobry powód, by pójść na pikietę KOD. Porządni ludzie nie powinni siedzieć w domu, gdy faszyzm jest w natarciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kółka czytelników GW w akcji. Jedyna zaleta to ta, że kilku cierpiących na demencję emerytów i dawnych działaczy PZPR ruszy się sprzed telewizora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://niezalezna.pl/74744-mocny-transparent-na-meczu-polska-niemcy-chroncie-swoje-kobiety-nie-nasza-demokracje Może do Niemiec pojedzie KOD chronić demokrację
Odezwało się poczucie winy w Polakach. Jak to mówią, lepiej późno niż wcale.  "Kilka milionów Niemek zostało bowiem zgwałconych - często grupowo i wielokrotnie - przez aliantów."  http://natemat.pl/142031,dopiero-dzis-za-odra-zbieraja-sie-na-odwage-by-przyznac-jak-wielu-z-nich-poczeli-alianci-niemkom-przed-pieklem-nie-dalo-sie-ucie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co najbardziej krzyczą o bankach, zbili ogromne fortuny na wysługiwaniu się zachodnim bankierom. "Mateusz Jakub Morawiecki (ur. 20 czerwca 1968 we Wrocławiu) – polski menedżer i bankowiec, w latach 2007–2015 prezes zarządu Banku Zachodniego WBK, od 2015 wiceprezes Rady Ministrów i minister rozwoju." Jakie miliony zarobił ten młody człowiek możemy sobie tylko wyobrazić, bo utajnił swoje oświadczenie majątkowe. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PzpnowSSki lider kodziarzy l ZAPLACIL ZALEGLE ALIMENTY?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że naziści pracowicie  wklejają swoje idiotyzmy. Bardzo dobry powód, by pójść na pikietę KOD. Porządni ludzie nie powinni siedzieć w domu, gdy faszyzm jest w natarciu.
Nim ponownie wysrasz podobne wydzieliny to najpierw porozmawiaj z ludźmi którzy naprawdę poznali wżyciu co znaczy nazizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odezwało się poczucie winy w Polakach. Jak to mówią, lepiej późno niż wcale.  "Kilka milionów Niemek zostało bowiem zgwałconych - często grupowo i wielokrotnie - przez aliantów."  http://natemat.pl/142031,dopiero-dzis-za-odra-zbieraja-sie-na-odwage-by-przyznac-jak-wielu-z-nich-poczeli-alianci-niemkom-przed-pieklem-nie-dalo-sie-ucie
A wiesz kretynie co Niemcy wyprawiali na okupowanych terytoriach!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcą zrobić w Polsce drugi majdan, mam nadzieję, że im się nie uda. Jakkolwiek nie jest, rząd musiał złamać konstytucję, aby odsunąć od władzy pociotków, synalków i córeczek komunistów. Ludzie obudźcie się, to zaprocentuje na przyszłość, bez tego po cichu rządzili by dalej ludzie o takich a nie innych poglądach, przekonanych, że jak się urodzili w takiej a nie innej rodzinie, to im się coś z góry należy. To oni po cichy zabierają nam demokrację, mam nadzieję, że się w końcu obudzicie, że ten cały KOD jest na wzór kijowskiego majdanu, chcą podzielić Polskę. Czasami mam wrażenie ze ludzie popierający ten cały KOD nie maja pojęcia o co tu idzie walka i do czego to może doprowadzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy to na prawdę zadziwiający naród... Kiedy podnoszono wiek emerytalny - nie protestowali Kiedy ukradziono im dziesiątki milionów pod okiem władzy z Amber Gold - Nie protestowali Kiedy ukradziono im 150 miliardów z OFE - nie protestowali Kiedy usłyszeli na taśmach prawdę o swoim państwie - nie protestowali Kiedy ceny ropy na świecie spadły a władza wprowadziła nowy podatek paliwowy - nie protestowali !!!!!Protestują natomiast w obronie Trybunału Konstytucyjnego który nie stał w obronie obywateli kiedy rząd dokonywał tych absurdów. protestują też w obronie Lisa i całego establishmentu, żeby im się chociaż nie pogorszyło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PzpnowSSki lider kodziarzy l ZAPLACIL ZALEGLE ALIMENTY?
Bo nie zarabia tyle co święty pisowski. Może mohery zrobią zrzutę na Jacusia? "Jacek Kurski (49 l.) żali się, że odkąd przestał być europosłem, nie ma pieniędzy, by płacić żonie Monice (47 l.) całości zasądzonych alimentów. Z jego finansami nie jest jednak najwyraźniej tak źle, skoro za nic ma mandaty. Kilka dni temu przyłapaliśmy go, gdy swoim BMW wjechał w uliczkę, na której obowiązuje całkowity zakaz ruchu. Grozi za to 500 zł mandatu.   Jeszcze niedawno zarabiał w Brukseli i był panem życia. Z zarobkami rzędu 25 tys. zł miesięcznie stać go było dosłownie na wszystko." Nich sprzeda BMW i stać go będzie na alimenty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiesz kretynie co Niemcy wyprawiali na okupowanych terytoriach!!!
A wiesz bydlaku, że za swoje zbrodnie powinien odpowiedzieć ten Niemiec, który ich się dopuścił, a nie jego dzieci i żona! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...